Almanya’ya Taşınmak | ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Posted by yonetims

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uygun çözümler sunmaktayız. Bu anlamda, deneyimli ve uzman kadromuzla parsiyel ve komple yüklerinizin güvenli ve zamanında teslimatını öz mal araç filomuz ve hizmet bütünlüğümüz içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Almanya’ya Eşya taşımacılığı.

Türkiye’den Almanya’ya taşınmak; Sea Lojistik Almanya operasyonu ile çok kolay bir işlem haline dönüşmüştür. Almanya deposuna ve hali hazırda Avrupa içinde çalışmalarını yürüten bir ekibe sahip Sea Lojistik Grubu, Türkiye’den Almanya’ya ev eşyası taşımalarında bütünüyle kendi ekip ve araçlarını kullanmaktadır. Paketleme ve Eve Kurulum; tamamı alanında deneyimli bir ekip ile çalışmalarını yürüten Sea Lojistik ; ambalajlamadan gümrüğe, nakliyeden eve kuruluma kadar tam ayrıntılı bir hizmet vermektedir. Almanya’ya yapılan taşımalarda eşyalarınızın eve kurulumu, çöplerin atılması gibi enerjinizi aktaracağınız işlemler Sea Lojistik Grubu tarafından gerçekleştirilmektedir.
Ek hizmetler kapsamında ise; Sea Lojistik Grubu tarafından eşyalarınız dilediğiniz süre boyunca Almanya veya Türkiye depolarımızda muhafaza edilebilir, evcil hayvanlarınızın taşınması işlemi gerçekleştirilebilir, motorlu taşıtınızın taşınması işlemi sağlanabilir.

ALMANYA’DA YAŞAMAK , TÜRKİYE’DEN ALMANYA’YA EŞYA TAŞIMA

Eğer daha iyi ekonomik şartlar arıyorsanız ve Avrupa’nın kültür merkezlerine yakın olma gibi bir tercihiniz var ise veya küçük sakin bir kentte hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız, Almanya’da yaşamak sizin için doğru bir seçenek olabilir. Almanya özellikle Türkiye’den yurtdışına taşınmalarda oldukça fazla tercih edilen bir ülke olmuştur. 30 Ekim 1961 yılında Türkiye ile Almanya arasında imzalanan işgücü anlaşması ile çok sayıda Türk vatandaşının bulunduğu Almanya, hem güçlü bir ekonomiye sahip bir ülke, hem de çok kültürlü bir yapıya sahip bir ülkedir. Almanya dünyadaki üçüncü büyük göçmen ülkesi ünvanını da taşımaktadır. Modern bir altyapıdan, yüksek bir yaşam kalitesine Almanya her kültür ve inançtan insanın kendine bir yer bulabileceği bir ülkedir.

ULUSLARARASI EŞYA NASIL TAŞINIR ?

Almanya coğrafi olarak Batı ve Orta Avrupa’da bulunmaktadır. Komşu ülkeleri; Danimarka, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Lüksemburg, Belçika, Hollanda, Fransa, Avusturya ve İsviçre’dir. 16 federal devletten oluşan Almanya’nın başkenti Berlin’dir. Almanya dünyanın 4. en büyük ekonomik ve politik gücüdür. Almanya’da sosyal sigorta ve sosyal yardım konularında çok yüksek bir standart sunulmaktadır. Ülkenin çağın ilerisinde bir çevre politikası izlemesi ve eğitim alanında yüksek seviyede gelişkin olması, Türkiye’den Almanya’ya taşınacaklar için, Almanya’yı cezbedici bir hale getirmektedir. Aynı zamanda mükemmel bir sağlık hizmetine sahip olması, Almanya’yı dünyanın en yaşanabilir ülkelerinden biri haline getirmektedir.

Almanya’ya taşınmaya dair yönetmelikler, özellikle AB üyesi olmayan vatandaşlar için zor olabilmektedir. Fakat Almanya’nın Avrupa’nın merkezinde bulunması, çok çeşitli ve çok kültürlü bir yaşam standardı sunuyor olması, bu zorlukların aşılması için yeterli sebeplerdir.

 

Almanya Hakkında İlginç Gerçekler

Almanya, yaklaşık olarak 83 milyonluk bir nüfusa sahiptir ve Avrupa’nın en kalabalık ikinci ülkesi ünvanını taşımaktadır.

Almanya’da yaşayan insanların yaklaşık olarak % 20’sinden fazlası Alman olmayan, farklı etnik kökenlere sahip vatandaşlardır.

Almanya, dünyanın en çok ihracat yapan ülkeleri arasındadır.

Almanya, Albert Einstein, Max Plank, Kant, Nietzsche ve Goethe gibi çok sayıda bilim insanı, teorisyen ve sanatçının anavatanıdır.

Ulm Katedrali (dünyanın en yüksek kilisesi) Almanya’da bulunmaktadır. Almanya’ya TAŞINMAK Yurtdışına taşınmak için ne gerekli. Almanya’ya taşınıyorum Almanya’da dil bilmeden çalışmak Türkiye’den Almanya’ya yerleşmek.

Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sea Nakliyat Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?