Yurt Dışına Taşınmak Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Posted by yonetims

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Söz mevzusu ülkeler arası eşya taşıma olduğunda sabit bir nakliye ücret bilgisi vermek oldukça zordur çünkü yurt dışı eşya taşıma fiyatları hesaplanırken bir çok şey göz önüne alınır ve buna bakılırsa bir fiyat teklifi verilir. Peki fiyat hesaplaması iyi mi yapılır ve neye göre yapılır? Bunları maddeler halinde sıralayıp açıklayabiliriz.

Tüm uluslararası nakliye firmaları fiyat tekliflerini verirken m3 üzeri hesaplayarak fiyatlarını sunarlar ama m3 kıymeti m3 miktarına ve aşağıda sayacağım niceliklere göre belirlenir.
Eşyanın Türkiye’de hangi şehirde alınacağı.
Gideceği ülkenin konumu ve belirlemiş olduğu transport kuralların zorluğuna bakılırsa verilecek m3 fiyat tarifesi farklılık göstermektedir. Avrupa ülkeleri ile Türkiye içinde ticari, eğitim, gezinsel ve başka nedenlerden ötürü taşınma yoğunluğu fazladır bundan dolayı Avrupa’ya eşya taşıma için sağlanan yasal kolaylıklar daha fazladır buda ister istemez fiyatlara yansır fakat Amerika Birleşik Devletleri, güney Rum Kısmı ve bazı uç bölge ve devletlerin getirmiş olduğu engelleme, yüksek fiyatlarda gümrük işlemleri ve uzak olmalarından dolayı fiyatlara yansımaktadır.
Eşya için ihtiyaç duyulan paketleme işlemleri ve sökülecek olan mobilya sayısı da fiyat hesaplaması yapılırken göz önünde tutulur.
Gümrük işlemleri ve eşyanın geçiş gümrük ücreti.
Eşyanın teslim edileceği adreste eve kurulum istenip istenilmediği.
Müşterinin nakliye şirketinden talep etmiş olduğu ek hizmetlerde fiyat hesaplamasını etkilemektedir.

Türkiye’den Avrupa’ya ev eşyası taşıma

Araç takip sistemi ile donatılı olan araç filomuz, teknolojik teçhizatla güçlendirilerek, uzman ekibiyle kaliteli ve istenilen hizmeti sunar. Ülkeler arası komple ya da parselyel eşya taşıma işlemlerinde, kusursuz bir hizmet sunmaya odaklanmıştır. Sea Nakliyat, Avrupa’da ki birçok ülkeye hizmet sunmaktadır. Almanya, Belçika, Hollanda, Avusturya, İsveç, Yunanistan, İtalya, İngiltere, Romanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan gibi ülkelere, düzenli çıkışlarla eşya taşımacılığında yeni bir çığır açmıştır. Karayolu Eşya Taşıma Hizmetlerimiz

Ev eşyalarınızı, teknoloji yardımıyla toplar, paketler ve nakil işlemini sağlar. Depolama, eşyaların yeni yerinde kurulumu gibi taleplerinize cevap verebilecek kapasitededir. Yurt içi ve yurt dışı taşımacılıkta öncü yapılanması ile tercih sebebidir. Hesaplı işlem avantajları, bütçenize dost yaklaşımları ile her zaman sizin yanınızdadır. Zorlu, prosedüre dayalı tüm işlemleriniz, sorunsuz bir şekilde kısa sürede çözümlenir.

Türkiye’den Avrupa’ya ev eşyası taşıma
Evden eve taşıma
Ekspres nakliye
Gabari dışı ve Proje Taşıma
Yurtdışı ev eşyası çıkış işlemleri
Eşya sigorta hizmeti
Cross (Avrupa’da ülkeden ülkeye) taşıma
Eşya depolama işlemleri

Bir cevap yazın

WeCreativez WhatsApp Support
Sea Nakliyat Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?