WeCreativez WhatsApp Support
Sea Nakliyat Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

SEA LOJİSTİK, ULUSLAR ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT, İnternational Movers konusunda kendisini kanıtlanmış, genç bir ekip ile Şubat 2008′ de kurulmuştur.
Uluslararası karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığı yapan firmamız SEA LOJİSTİK markası ve modern bir bakış açısı ile uluslararası evden eve nakliyat piyasada da adını duyurmayı hedeflemektedir. Karayolu parsiyel servisi konusunda özellikle uzmanlaşmış bir ekiple projesini hayata geçiren SEA, uzun vadede lojistik sektörünün her aşamasında hizmet vermeyi planlamaktadır.

SEA LOJİSTİK ; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında bütün Avrupa ülkelerinde kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.
Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen SEA, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. SEA’nın hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.