WeCreativez WhatsApp Support
Sea Nakliyat Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Depolama

Depolama Hizmetlerimiz herhangi bir nedenle eşyalarını koymak isteyen siz değerli müşterilerimize firmamızın sunduğu en önemli hizmetlerden biridir. Ev Depolama hizmetlerimiz istediğiniz oda sayınıza göre değerlendirip kiralanacak kadar alan takdim edilir. Ev eşyalarınızı özenle ve en özel depolama ambalaj malzemeleri kullanılarak depolanmaktadır. Depolanacak olan eşyanız süresi bizim açımızdan önem taşımaz siz ne zaman eşyanızı depomuzda tutmak dilerseniz sizinle bu süre için sözleşme yaparız. Eşyalarınız depomuzun size ayrılan bölümünde tutulmaktadır. Sizlerin gözetimi altında olmaktadır. Depomuzda uzaktan kontrollü kameralarla size vereceğimiz kodlardan izlenebilir. Depolanma hizmetlerimiz konusu ile ilgili son derece titiz davranmaktayız. Çünkü senelerden beri bünyemizde çoğu eşya barındırmaktayız ve bu yüzden kaynaklı müşterilerimize nasıl iyi bir hizmet sunmak arayışına girmekteyiz.

Eşya DEPOLAMA SİSTEMİ

Eşya depolama prosedürümizin işleyiş biçimi sizin müşteri temsilcilerimizi aramanızla başlar. Eşyalarınızı görmeden net bir fiyat verememekteyiz. Depolanacak eşyalarınızın alacağı alan ve yöntem özellikleri göz önünde bulundurularak değerlendirme yapan ekspertiz elamanımız almayı istek ettiğiniz İstanbul eşya depolama hizmeti ile ilgili kısaca size bilgi sunar ve fiyatlandırma menfaatir. Bu fiyatların içerisinde nakliye ve sigorta ücretleri de bulunacaktır. Anlaşılırsa sizlerle sözleşme imzalanarak iki taraf arasındaki beyanlar belgelendirilir. Bu sözleşme beyanları yazılı hale getirmek için yapılmaktadır ve eşya depolama sürenizi garanti altında tutacak bildirimleri içermez. Depolama prosedürünüz istediğiniz zaman sonlandırıla bilinir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyalarınız etiketlenir her pakette neler olduğu not alınır sayım prosedürü yapılır. Bu belgelerin bir nüshası da sizde kalır ki lazım olan eşyanızın barkot numarası ile istemeniz yeterlidir. Nakliye sigortası da yapılarak eşyalarınız elemanlarımız tarafından depomuza alınır. Depomuza konulan eşyalarınıza sigorta şirketi ekspertizi sigortalama prosedürlerini yapar.

Eşya Depolama

İnter depolama şirketi olarak evden eve nakliyat taşıma ile eşyalarınızın rutubetsiz ortamda sigortalı şekilde ev eşyası depolanır. Eşya depolama hizmetlerimizi müşteri temsilcimize ulaşmanızla başlar. Ev eşyası depolama hizmeti dendiğinde en dikkat edilmesi gereken nedenlerden biri eşyalarınızın düzgün ambalajlanıp paketlenmesidir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak olan paketleme, ambalajlama ve sarma malzemelerinin eşyanın cinsine, türüne göre seçilmesi gereklidir. Eşya depolarımız son derece modern olarak geliştirilmiş olup nemsiz, rutubetsiz ortamda sigortalı bir biçimde muhafaza altında depolanır. Resimleme, Numaralandırma sistemlerimiz vasıtası ile eşyalar ile ilgili karışıklığın önüne geçeriz, bir listesi bizde kalır bir kopyasını ise imzanız ile beraber size veririz.

Genellikle Depolama Fırsatları Anlık Olarak Gelişir

Anlık olarak değişen bu fiyatlar ve kampanyalar, eşyaların fazlalığına göre değişiklik göstermektedir. Sizler ile ilgili olarak ortaya çıkan bu çalışmaları daha samimi ve rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz. Herkese göre farklı çözümler sunan bu hizmetlerin arasında, depolama yeniliklerini son derece rahat kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Sizler ile ilgili olarak karşınızda bulunan bütün bu çalışmalar için, daha çok fırsatlar arasında gezinmeyin ve de ilavetenlıkları ortaya çıkarmaya başlayın. Sistemli bir şekilde kullanacağınız çalışmalar üzerinden, herkese göre yenilikler bulunmaktadır bunları inceleyin. Bizler bu hususta İstanbul ev depolama hizmetlerine yönelik bütün fırsatları ve indirimli olan fiyatları sizlere teklif sırasında programa başlıyoruz. Düzgün bir çalışma opsiyonu arasında ortaya çıkan bütün çalışmalar için, yalnızca tek yapmanız gereken estetik çalışmaları incelemeniz olacaktır.

Profesyonel Hizmetler

Profesyonel hizmetlere yönelik olarak ortaya menfaatilacak birbirinden farklı çözümler hakkındatan, yapmanız gereken tek şey şey bu kampanyaları kullanmanız olacaktır. Fazla zaman kaybetmeden sizin ile ilgili olarak yapmış olduğumuz yenilikleri incelemeye başlayın. Seneler geçse de değişmeyen bir tek şey var, yenilik! Bu fikri ve kanaatyi firması ile benimseyen elemanlarımız, eşya depolama ve eşya taşıma konusu ile ilgili eşya depolama lojistik de son derece yetenekli çalışanlardan oluşuyor ve bizler de onlara bilgi teşviki için elimizden geleni sağlıyoruz. Sigortalı taşıma hem sizler için, hem de fırsat ayrıntıları açısından olmazsa olmazları sunuyor ve İdeal fiyatlı İstanbul içi ev depolama çözümleri ile aklınızda olan ilk depolama firması olma yolunda kendimizi geliştiriyoruz. Genelde çeşitli kentler ve ilçelerden ev eşyası depolama taşıma hizmeti için teklifler almakta ve bu zamana kadar yaptığımız gibi, bundan sonra da müşterileri arzularıne en hoş yanıtları sunmayı hedefliyoruz. Eşyalarınızı uluslararası evden eve nakliyat olmak suretiyle bütün Dünya’ya geri getiriyoruz. Sizlerde İstanbul içi eşya depolama prosedürleriniz için istediğiniz zaman telefonla yada ofisimize gelerek erişebilirsiniz.