WeCreativez WhatsApp Support
Sea Nakliyat Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

ÇÜNKÜ BİZİMLE ÇALIŞAN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE YAYGIN ACENTE AĞLARIMIZ SAYESİNDE TAŞINMAK İSTEDİKLERİ BİRÇOK ÜLKEDE İSTENİLEN TÜM HİZMETLERİ EN İYİ ŞEKİLDE SUNMAKTADIR SEA.

İnternational Movers konusunda kendisini kanıtlanmış, genç bir ekip ile Şubat 2008′ de kurulmuştur. Uluslararası karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığı yapan firmamız SEA LOJİSTİK markası ve modern bir bakış açısı ile uluslararası evden eve nakliyat piyasada da adını duyurmayı hedeflemektedir. Karayolu parsiyel servisi konusunda özellikle uzmanlaşmış bir ekiple projesini hayata geçiren SEA, uzun vadede lojistik sektörünün her aşamasında hizmet vermeyi planlamaktadır.
SEA LOJİSTİK ; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında bütün Avrupa ülkelerinde kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen SEA, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. SEA’nın hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.

“Taşınmak artık çok basit!” Daha iyiye ulaşmak için sürekli ve dinamik dönüşüme inanıyor, bu sayede her gün büyüyor ve gelişiyoruz. Biliyoruz ki, başarıya başka türlü ulaşmak mümkün değil.

Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren yaklaşımımızı, tecrübemiz ve uzmanlığımızla harmanlayarak lojistik sektörüne yeni nesil bir bakış açısı getiriyoruz.

Gücümüze güç katan ileri teknolojimizi, müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışımızla gelişmiş çözümler sunmak için kullanarak, sektörümüzün ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Bizim için insan her şeyden önce gelir. Birbirimizi daha iyi anlamak, paylaştığımız ortak değerleri korumak ve gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere ulaşmak için yine en değerli yapıtaşımız olan insanımızın gücüyle, azimle ilerliyoruz.

En iyiyi hak eden müşterimize, yaptığımız her işte en iyi hizmeti sunuyoruz. Onların başarısının bizim başarımız olduğu gerçeğini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz.

Cesur fikirleri yapıcı tutumumuzla hayata geçirerek, her türlü zorluğun üstesinden geliyor, her başarımızda daha da güçleniyoruz.

Biliyoruz ki, inanarak çalışırsak, aşamayacağımız hiçbir engel yok.

Etik değerlerimiz ve sürdürülebilirliğe olan adanmışlığımız sayesinde sadece lojistik sektörünün geleceğini değiştirmeye değil, dünyayı dönüştürmeye hazırız.

“Taşınmak artık çok basit!” Daha iyiye ulaşmak için sürekli ve dinamik dönüşüme inanıyor, bu sayede her gün büyüyor ve gelişiyoruz. Biliyoruz ki, başarıya başka türlü ulaşmak mümkün değil.