WeCreativez WhatsApp Support
Sea Nakliyat Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Funda B. 27 Temmuz 2018
Verilen hizmetten çok memnunum! Tüm eşyalarımı, kişisel eşyalarım da dahil olmak üzere, sağ salim yeni evim olan Berline ulaştırdılar! her zaman her turlu sorum icin iletişim kurabildim ve her seferinde anlayisli ve durust cevap verdiler. kesinlikle guvenebilirsiniz ve tavsiye ediyorum!

Akif K. 10 Haziran 2018

Ali Bey taşınma için mutabık kalındıktan sonra taşıma işi için doğru gün ve saatte nakliye kamyonunu evime ulaştırdı. Taşıma belirtilen saatte ve doğru şekilde tamamlandı. Eşyalarımı özenli şekilde taşıdılar. Taşıyan ekibe teşekkür ederim.

Ahmet D. 11 Eylül 2018

SEA Nakliyat ın her konuda destek veren çalışanlarından çok memnun kaldık. Eşyaların kolilenmesi konusunda çok özenliydiler. Nitekim eşyalarımız Almanya daki adresimize sapasağlam ulaştı. Şirkete gümrük işlemleri konusundaki destekleri için de teşekkür ediyoruz. Sonuç olarak, eşyaların toplam metreküpü ve hizmet kalitesi göz önüne alındığında gayet ekonomik bir teklif verdiklerini düşünüyoruz ve SEA Nakliyat ı yurtdışına eşya göndermek isteyen herkese tavsiye ediyoruz.

Zehra Ç. 20 Eylül 2018

Son derece ilgili ve iş sureclerine hakim yetkilileri sayesinde sorunsuz bir tasinma gerceklestirdik. Kullanilan malzemelerin yuksek kalitede, daha once hic kullanilmamis olmasi ve paketleme sekilleri firmaya guvenimizi arttirdi. Dogru tercih yaptigimizi dusunuyor ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.