ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Türkiye’den yurtdışına taşınacak olanlar ve yurtdışından Türkiye’ye taşınacak olan kişilerin tercih edecekleri taşıma firması büyük önem taşımaktadır. Bu süreç oldukça fazla yasal prosedür ve önemli detayları içermektedir. Bünyesinde barındırdığı yasal işlemlerin sizler tarafından yapılabilmesi gerçek anlamda çok zordur. Özellikle bu işlemler tecrübe gerektirmektedir. İşlemler sırasında yaşanabilecek hatalar ciddi mali cezalarla karşı karşıya kalmanıza sebebiyet verebilir. Yasal işlemlerden dolayı uluslararası evden eve nakliyat zahmetli bir iştir. Uluslararası evden eve taşımacılık emin eller tarafından yapılması gerekmektedir.

Uluslararası evinizi taşıyacaksanız mutlaka bilmeniz gereken konular bulunmaktadır. Merak ettiğiniz tüm konularla ilgili bize ulaşarak uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzman personellerimiz evinizi uluslararası taşımak için nelerin gerekli olduğunu ve ne gibi adımlardan oluştuğunu size detaylıca anlatacaktır. Kötü sonuçlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız ilk önce ekibimizden bilgi almanızı mutlaka tavsiye ederiz. Tek yapmanız gereken uluslararası evden eve nakliyat için aradığınızı bildirmek ve bilgi almak istediğinizi söylemek. Tüm eşyalarınızın ücretsiz olarak titizlikle paketlenmesini ve eşyalarınızın garantili olarak taşınmasını istiyorsanız mutlaka bizi aramanızı tavsiye ederiz. Eşyalarınız bizimle güvende..

ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Taşınmak, başlı başına zahmetli ve stresli bir iştir. İşiniz veya başka herhangi bir nedenden dolayı taşınmak durumunda kaldığınızda; kendinizi stresli ve yorucu bir deneyimin ortasında bulursunuz. Eşyaların kolilere koyularak taşınacak hale getirilmesi, monteli eşyaların ve beyaz eşyaların sökülmesi ve akabinde yeni bir düzen oluşturarak yerleştirilmesi işi hepimizin gözünü korkutur. Tabii bu işlem sırasında yaşanacak karışıklıklar ve eşyaların zarar görmesi gibi durumlar da canınızı bir hayli sıkar. Tam da bu noktada yardımınıza evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar koşuyor. Hal böyleyken; bu işin, bir de uluslararası boyuta taşındığını düşünün. Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği kolaylıklara rağmen uluslararası evden eve nakliyat, şehir içi veya şehirlerarası nakliyat ile karıştırılmaması gereken bir hizmettir.

ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT TECRÜBEMİZ

Uluslararası evden eve nakliyat, süreç olarak belirli aşamalardan geçer.

  • Eşyalarınızın nakliyat öncesinde evinizde titizlikleincelenerek belirli kriterlere göre, uzman kişilerce ve kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenmesi gerekir. Paketleme aşaması; ne kadar titizlikle yapılırsa, nakliye sırasında yaşanacak kırılmazarar görme gibi talihsizliklerin de önüne o denli geçilmiş olur.
  • Titizlikle paketlenen eşyalarınızın; nakliye aracına yerleştirilme aşaması ise, en az paketleme esnasında gösterilen özenleve eşyalarınızın hasar görmemesi için en üst seviyede güvenlik önlemleri alınarak yapılmalıdır. Öncesinde uzman kişilerce, olası karışıklık ihtimallerini en aza indirgemek için etiketlenen paketleri; nakliye araçlarına yerleştirilmesinden sonra kara, hava ya da deniz yoluyla ulaşımını sağlamak amacıyla çıkış limanına veya depolara gönderilir.
  • Uluslararası evden eve nakliyat hizmetini, diğer nakliye hizmetlerinden ayıran en önemli husus, gümrükişlemleridir. Yasal prosedürlere sadık kalınarak gerekli izinlerin alınması, hem gidiş hem de varış gümrüğünde gerekli işlemlerin yapılması; oldukça zahmetli ve verimli bir hizmet alabilmeniz için üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur.
  • Gerekli önlemler alınmış ve alanında uzman kişilerce gereken tüm aşamalardan özenle geçirilmiş olan paketlerin; varış noktasındaki anlaşmalı profesyonel nakliye şirketleri tarafından teslimatı ve yerleştirilmesi sağlanır.
WeCreativez WhatsApp Support
Sea Nakliyat Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?