Uluslararası Evden Eve Eşya Taşımacılığı

Sea Uluslararası Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakiyecilik olarak yıllardır sunduğumuz Karayolu Nakliyeciliği hizmetinde de eksper duruma geldik.Karayolu Nakliyeciliği eşya yoğunluğundan kaynaklı ayrıntılı planlanması gereken bir iştir. Paketleme bu işin en mühim kısmıdır. Konusunda eksper çalışanlarımız eksperimizin ziyaretinden anında sonra dilediğiniz tarihte gelerek eşyalarınızı paketlemeye başlar. Hızlı ve hassas bir şekilde yapılan bu hizmet ardından, eksperimizin hazırladığı rapor tarafında eşyalarınız taşınmaya başlanır. Evinizde piyano ya da para kasası varsa kayış sistemi kurulur.

Sea Uluslararası Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakiyecilik olarak eşyalarınızın hasar görmemesi amacıyla azami çaba sarfederken, eşyalarınızı mümkün hasarlara karşı emniyet altına almak adına sigortalıyoruz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde dilediğiniz gün ve saatte size eksper gönderimi yapılır. Eksperimiz evinize gelir eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta dşayetini belirler, eşyalarınızın taşınma şeklini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve sayısını belirler, kaç personel çalışacağını ve vasıta türünü belirleme eder ve bütün bunlara yönelik bir rapor hazırlar. Nakliye ve montajlama çalışanlarımız eksperimizin yaptığı araştırma tarafında hazırladığı rapora göre çalışır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar bütün sorunlarınızda iletişime geçebileceğiniz kontak kişidir.

Sea Uluslararası Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakiyecilik’ın eksper çalışanları evinize gelerek paketleme prosedürünü gerçekleştirir. Demonte edilecek eşyalarınızı demonte ederek paketler. Ambalajlama&paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Evinizde lüzumlu bütün araştırmaları yaparak eşyalarınıza en ideal paketleme prosedürünü uygulamaktayız. Eşyalarınız karton kutularda hava kabarcıklı naylonlara sarılarak, demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek, hassasiyetlerine göre sıralanarak taşınır. Taşınacağınız evde dilediğiniz yerlere konularak, paketleri açılır. Demonte edilen eşyalarınız geri montajanır, şayet tesisat varsa beyaz eşyalarınız da bağlanır. Sea Uluslararası Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakiyecilik olarak teknolojiyi ve yenilikleri takip eden anayışımızla Havayolu Nakliyeciliği hizmetini de emniyetle gerçekleştirmekteyiz.

Sea Uluslararası Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakiyecilik olarak eksper kadromuz, tertemiz paketleme materyallerimiz ve müşteri merkezli anlayışımız ile siz kıymetli müşterilerimize rahat bir taşınma ortamı sağlamaktayız. Geniş ve ayrıntılı vasıta filomuz taşıma yapacağımız evlere ideal kalitede vasıta seçmemize ve süratli hizmet vermemize imkân sağlar.

Konusunda eksper çalışanlarımız taşıma esnasında eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde paketler, demonte eder. Taşıma ardından sizler amacıyla eşyalarınızı dilediğiniz yerlere koyarak geri montajlar. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz eşyalarınızı emniyet altına alır. Taşıma/taşınma yerlerinizin haline göre asansörlü taşıma da yapılır. Uzman kadromuz siz kıymetli müşterilerimizi mutlu etmek, taşımacılık prosedürünü problemsiz ve süratli bir biçimde gerçekleştirebilmek amacıyla canla başla çalışmaktadır. Konusunda eksper çalışanlarımız firmamızla iletişime geçtiğiniz ilk an çalışmaya başlar.
Evinizi ziyaret eden eksperimiz en iyi fiyata en iyi hizmeti alabilmeniz amacıyla taşınma sürecinizi en ince detayına göre planlar. Taşınma personellerimiz eşyalarınızın getir-götür işlemleri esnasında zarar görmemesi amacıyla azami çaba sarfeder. Konusunda eksper montaj çalışanlarımız eşyalarınızı basitçe söktüğü gibi monte ederek tekrar kullanımınıza hazır duruma getirir. Yılların verilen deney ve emniyet çalışanlarımıza da yansımış; firmamız konusu ile ilgili eksper,dinamik ve güler yüzlü bir ekibe sahip olmuştur.
Firmamızdan nakliye hizmeti almanın beraberinde bir de arkadaş kazanmış olursunuz.

WeCreativez WhatsApp Support
Sea Nakliyat Canlı Destek
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?